Colin Hanks

Colin Lewes Dillingham

6,9
5 997 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Hanks

Co to za fagas?
Nie znam go!
I na dodatek takie oceny. Ta jasne. Wepchnijcie go do TOP 100...

transformator3d

Jak nie znasz, to czemu od razu zakładasz, że ocena jest za wysoka?

ula_be_2

Bo to synuś aktora, który załatwia mu role?

użytkownik usunięty
transformator3d

Urbanov żal mi Ciebie ;) Tym jadem lepiej częstuj kogoś innego :]
Nie dość że jest przystojny to jeszcze utalentowany...

Żal to mi Ciebie że jeszcze nie poszłaś do okulisty...

Przystojny - ok, de gustibus non est disputantum...

ALE UTALENTOWANY?! ...
Byłby nikim bez nazwiska. To tyle.

transformator3d

zamilcz prowokatorze :] heh...zenada



Nozix

Dlaczego prowokatorze? On ma całkowitą rację. Widziałem jedną jego kreację i wydała mi się kiepska. Zobaczyłem te pozytywne komentarze tutaj na jego temat, więc bardzo chciałem zobaczyć jego inne kreacje i były krótko mówiąc do dupy - aktorstwo na poziomie braci Mroczek.

dr1nk

Skoro widziałeś "tylko" jedną to się nie wypowiadaj...
Nie ocenia się aktora po jednej roli...

Hoax

Oczywiście, że nie oceniam go po jednej roli, ale jak widać czytanie ze zrozumieniem to nie jest twoja mocna strona...

transformator3d

Ja nie oglądałam innych jego ról oprócz Alexa w Roswell, ale strasznie mi się w spodobał, wszystkie moje koleżanki z którymi oglądałam ten serial szalały albo za Maxem albo za Michaelem i były zdziwione że ja lubię Alexa. To totalnie pozytywna postać i szkoda że w drugim sezonie go uśmiercili.

transformator3d

Colin nie dostaje ról po znajomości ;) Ale widać niektórzy by korzystali na znajomościach rodziców skoro wypisują takie oskarżenia lol ;]

Colin to świetny aktor i mimo iż niekoniecznie film z jego udziałem wykracza poza przeciętność np. w kwestii fabuły to nie znaczy że on gra źle ;) Może był świetna gra w marnym filmie ;)

Ma talent zdecydowanie po ojcu, zresztą fakt jest do niego strasznie podobny :)Ja go uwielbiam od czasów Roswellka czyli dobrych wiele lat :)

Colin sam zajmuje sie swoją karierą, wystarczy spojrzeć na jego filmografię ;) Co do Roswell do sam zdecydował że odchodzi więc co za tym poszło uśmiercili jego bohatera :| I tego jednego mu nie wybaczę :( Aczkolwiek szanuję tę decyzję, miał do tego prawo.

askaeddie

Nie dostaje ról po znajomości? Być może, zostawiam ten temat. Ważny jest dla mnie fakt iż MARNY Z NIEGO AKTOR. Widziałem z nim 2 produkcje, całkiem odmienne - jedna to mini serial wojenny - druga to komedia obyczajowa. 2 zgoła odmienne postacie - obie zagrane w ten sam sposób - mizernie. Nie potrafi wyrażać emocji, obie tak odmienne role zagrał w identyczny sposób - nijak. Fakt, że jest kiepskim aktorem potwierdza również jego filmografia.

dr1nk

na pewno lepiej jak Krysia i inni z Roswell oprucz Katherine i Emily

transformator3d

Skoro go nie znasz to jak tu trafiłeś? Tylko nie mów, że z rankingu? Zresztą mówisz, ze go nie znasz, a mówisz, że nie zasługuje na swoją ocenę... Oo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones